TOMA FOOD Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie przy ul Puławskiej 111A/12 jest firmą produkcyjno-handlową w zakresie mleka, serwatki, białek mleka (WPC – koncentrat białek serwatkowych), laktozy, mieszanek serwatkowych i innych – surowców płynnych oraz proszków.

Toma Food – jest dystrybutorem suplementów białkowych zarówno dla sportowców wyczynowych, jak i amatorów, a także osób aktywnych życiowo. Ponadto jest dystrybutorem tradycyjnych produktów mleczarskich produkowanych w zakładach mleczarskich w Opolu Lubelskim i Kraśniku.

Nasza firma w swoich magazynach na bieżąco posiada mleko w proszku i proszki mleczno-serwatkowe o różnych standardach jakościowych. Zapewniamy ciągłość dostaw dzięki zachowaniu odpowiedniego poziomu stanów magazynowych. Spółka posiada własną flotę pojazdów specjalistycznych do przewozu płynnych i sproszkowanych produktów spożywczych.

Suszymy mleko i serwatkę z własnych zasobów, oraz dzięki współpracy z większością zakładów mleczarskich w Polsce jesteśmy w stanie zapewnić konkurencyjne ceny produktów gotowych.

Wszystkie produkty wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Wysoka jakość produktów gwarantuje sukces w handlu z klientami w kraju i za granicą. Działalność Spółki jest zgodna z normami HACCP, a proces produkcji i jakość produktów odpowiadają standardom obowiązującym w krajach UE.

Toma Food posiada własny numer weterynaryjny α 14136020.

Głównym celem Toma Food jest usatysfakcjonowanie każdego klienta oraz zachowanie najwyższych standardów jakości.

Ogólne warunki sprzedaży.