bca80

WPC80 Origin of Nutiments (Koncentrat białek serwatkowych)

To produkt specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspakajający rosnące zapotrzebowanie organizmu na aminokwasy potrzebne do budowy tkanki mięśniowej przy intensywnym wysiłku fizycznym. Koncentrat białek serwatkowych pochodzi w 100% z serwatki. Jest otrzymany w wyniku procesu ultrafiltracji i diafiltracji serwatki. Wysuszony metoda rozpyłową, instantyzowany. WPC80 cechuje łatwe rozpuszczanie, brak piany oraz wyważona kompozycja smakowa. Firma Regnum Milk kierując się wieloletnim doświadczeniem w produkcji mleczarskiej oraz bogatą specjalistyczna wiedza z zakresu dietetyki i żywienia wybrała dla Państwa najlepszej jakości surowiec dostępny na rynku, tworząc z niego produkt o wysokiej jakości.

bca80
bca80
Aminokwasy rozgałęzione – BCAA

Aminokwasy rozgałęzione – BCAA

BCAA to suplement diety uzupełniający zapotrzebowanie organizmu na aminokwasy przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza u sportowców i osób aktywnych fizycznie.
BCAA stosowane regularnie, wspomagają syntezę białek oraz mają znaczący wpływ na regenerację mięśni po wysiłku fizycznym (chronią przed katabolicznym rozkładem tkanki mięśniowej). Jednocześnie dzięki temu iż są szybko wchłaniane stanowią dodatkowe źródło energii potrzebnej w czasie wzmożonego treningu.

bca80
Origin Blue Flex Kolagen

Kolagen – nowej generacji

Główne cechy produktu:
– Wysoko oczyszczone białko kolagenowe pochodzenia zwierzęcego, powstające w procesie hydrolizy enzymatycznej.
– Zhydrolizowana forma cząsteczki, ma optymalną wielkość co ułatwia wchłanianie.
– Bardzo dobra rozpuszczalność w chłodnej wodzie (brak osadu, zawiesiny),
– Przyjemna kompozycja smakowa.
– Wyjątkowa czystość składu (bez zbędnych dodatków)

Kreatyna

Kreatyna nowej generacji

Kreatyna to jeden z najskuteczniejszych suplementów pozwalający szybko zwiększyć masę i siłę mięśni. Dodatek tauryny ułatwia transport i wchłanianie kreatyny

Kreatyna pozwala na szybką i skuteczną reaktywacje procesów anabolicznych, ponadto chroni białka mięśniowe przed rozpadem- dzięki działaniu antyoksydacyjnemu

Suplementacja KREATYNĄ spełnia cztery podstawowe zadania:

– zwiększa wydzielanie IGF-1 (insulinopodobnego czynnika wzrostu) i MGF (mechanicznego czynnika wzrostu)- hormony anaboliczne stymulujące przyrost tkanki mięśniowej

– zwiększa się zapas fosfokreatyny w mięśniach przez co opóźnia się proces zmęczenia

– przyśpiesza się synteza ATP w czasie spoczynku

– przyśpiesza odtwarzanie komórkowych rezerw glikogenu- które są jednym z najważniejszych źródeł energii dla mięśni.

Carbo

Carbo

CARBO BURN to odżywka węglowodanowa przyspieszająca regenerację potreningową, pozwala na uzupełnienie i odbudowę zapasu glikogenu. Zastosowana przed treningiem wspomaga wydzielanie insuliny zabezpieczając mięśnie przed katabolizmem wysiłkowym. Wysokie stężenie glikogenu mięśniowego pozwala na bardziej intensywny trening bez uczucia zmęczenia, oraz na podnoszenie efektów treningu.

Maltodekstryny są ogólnie uznawane za najbardziej odpowiednie składniki węglowodanowe w żywieniu ludzi.

Lody Proteinowe

Lody proteinowe

Lody Proteinowe Origin of Nutriments to wyjątkowej jakości nowa żywność. łączy ze sobą przyjemność jedzenia oraz funkcje dietetyczne. Lody przeznaczone są do wszystkich automatów. Cechują się dużą wydajnością. Najważniejszą wartością dodaną tych lodów są ich właściwości dietetyczne i odżywcze. Lody te nie są kolejnym produktem z tzw pustymi kaloriami. W jednej porcji 60 g jest ponad 20 gr białka. Dodatkowo nie zawierają cukru co powoduje że mają ponad połowę mniej kalorii w stosunku do zwykłych lodów. Brak szkodliwych substancji negatywnie wpływających na nasz organizm. Dodatkowo zamiast cukru, serwatki czy maltodekstryny wprowadziliśmy izomaltulozę. Cukier który naturalnie występuje w miodzie. Charakteryzuje się on bardzo niskim indeksem glikamicznym porównywalnym do indeksu ugotowanej fasoli. Coraz częściej ten cukier znajduje zastosowanie w żywności dla diabetyków. Lody Regnum Milk to typowy przykład żywności smacznej i zdrowej. A wszystko to w wielu odsłonach smakowych.

Do góry